Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Ви вважаєте, є потреба у веденні електронного щоденника?
Як Вам наш сайт?

Банк даних по закладу освіти використання сучасних освітніх технологій

Дата: 10 травня 2021 о 20:53, Оновлено 10 травня 2021 о 20:56

Банк даних по закладу освіти використання сучасних освітніх технологій

1. GIOS – інтерактивна онлайн-платформа з уроками, завданнями, тестами, яка допомогає організовувати змішане і онлайн-навчання, і, що важливо, – має гриф Міністерства освіти і науки України. Під час карантину GIOS пропонує безкоштовне користування платформою для вчителів і класів, введення учнів до системи і технічний супровід.

1.  Щоденник.ua - всеукраїнська освітня мережа для вчителів, учнів та їхніх батьків. Проєкт працює за підтримки Міністерства освіти та науки України, регіональних адміністрацій, управлінь освіти. Проєкт має на меті об'єднати всіх педагогів, учнів та їхніх батьків в єдину спільноту, модернізувати навчальний процес і впровадити сучасні комп'ютерні технології в школах. Зареєструватися в освітній мережі можливо за умови підключення школи до проєкту. Підходить ініціативним батькам або представникам шкільної адміністрації, які бажають впровадити сучасні технології в навчальний процес.

1. "На Урок" – Всеукраїнські онлайн-курси, олімпіади та журнал для школярів. Онлайн-школа "На Урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.

1. EdEra - український проект, який представляє собою сайт з онлайн-курсами у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів). Зараз вже можна пройти сім курсів, серед яких «Українська мова і література», «Географія», «Фізика», «Історія України», «Математика», «Біологія», «Англійська мова». Проєкт включає в себе інтерактивні лекції, конспекти, іспити і домашні завдання, спілкування з іншим учнями і педагогами.

1. Гіпермаркет знань – тут можна знайти повну шкільну програму, яка дає можливість підготуватися до відкритих уроків, контрольних робіт і практичних завдань. У онлайн-гіпермаркеті зібрані шкільні підручники, посібники та дидактичні матеріали, завдання і вправи для самоперевірки практикумів, тренінгів і домашніх завдань.

1. Платформи для організації дистанційного навчання:

А)  Google Classroom;

Б) Мій клас;

В) Classdojo.

1. МІЙ КЛАС. Електронна освітня платформа, яка пропонує широкий спектр матеріалів для здійснення дистанційного навчання – завдання, теорію та тести зі шкільних предметів.

1. PADLET. Це мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. Це віртуальна стіна, на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на інтернет-сторінки та замітки. Учитель надає доступ до стіни школярам і вводить їх електронні адреси, відкриваючи можливість писати або модерувати дошку.

1. LEARNINGAPPS. Конструктор інтерактивних завдань, що дозволяє зручно й легко створювати електронні інтерактивні вправи, що сприяє активності, самостійності, ефективності, зв'язку теорії з практикою, поєднання колективних та індивідуальних форм навчальної роботи тощо.

1. CLASSTIME. Онлайн-сервіс для встановлення зв'язку з учнями та проведення їхнього опитування в реальному часі дистанційно.

1. GOOGLE SITES. Популярний сервіс для створення сайтів. На сайті можна розміщувати як текстові документи, презентації, відео, фото, форми для опитування, так і посилання на них. Інформацію можна систематизувати за класами у вигляді сторінок сайту.

1. GOOGLE FORMS. Сервіс хмарних технологій для формування системи тестів контролю навчальної діяльності учнів. Застосування форм надає нові можливості створення динамічних і актуальних додатків на основі інформаційно-цифрових технологій для застосування в дистанційному навчанні.
  2. «Microsoft Teams» — центр для командної роботи в Office 365. Це більш спрощений варіант систем управління навчанням, проте він дозволяє класу чи навчальній групі комунікувати та обмінюватися файлами. Програма об'єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для обговорень, файлообмінник та корпоративні програми.
  3.  Організація дистанційного навчання:

платформи, як

1. Zoom,
  2. Hangouts
  3. Skype.
  4. YouTube   репозитарій освітніх відео та навчальних каналів.
  5. Discovery Education – безкоштовні освітні ресурси і уроки про віруси і хвороби для різних класів.
  6. KitKit School - набір для навчання на основі

комплексних навчальних програм, для дітей різного віку.

1. Mindspark – адаптивна система онлайн-навчання, яка допомагає вивчати математику.
  2. Quizlet(link is external)  онлайн-сервіс, який дозволяє навчатися за допомогою навчальних інструментів та ігор.
  3. Quizlet(link is external)  онлайн-сервіс, який дозволяє навчатися за допомогою навчальних інструментів та ігор.
  4.  Електронний щоденник  - сервіс для вчителів, учнів та  батьків.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.